Donice Jumat wizytówką Świętochłowic

 

 

W tym przypadku nasze produkty stały się częścią rewitalizacji głównej ulicy Świętochłowic w województwie śląskim. Na ulicy Katowickiej stanęły specjalnie wykonane donice miejskie Jumat.

Te elementy małej architektury idealnie wpisały się w przestrzeń miasta, stając się wizytówką tej części Świętochłowic. Donice wykonane ze stali pokryto elementami z naturalnego drewna, którego kolorystyka może być dobrana indywidualnie . Dzięki temu są one nie tylko trwałe, ale ocieplają wizerunek ruchliwej drogi. Stanowią także element ozdobny przestrzeni, nawet zimą. Wykonane przez nas donice miejskie mogą być różnych rozmiarów. W tym przypadku zrobiono je tak, by można w nich umieścić nie tylko kwiaty, ale także ozdobne drzewka.

27 donic miejskich ustawionych w szpalerze z posadzonymi w nich roślinami, skutecznie odmieniło tę nieco szarą wcześniej przestrzeń. Dodatkowo na każdej donicy pojawił się herb miasta, promując i lokalizując inwestycję. Tego typu elementy wykonywane są na życzenie klienta. Ta realizacja, to świetny przykład na wprowadzenia zieleni do centrów miast, także tych ze starszą architekturą. Wystarczy wykorzystać donice miejskie, by trudną w aranżacji przestrzeń wpisać w popularne dziś ekotrendy.