JUMAT S.C – producent obiektów małej architektury miejskiej

W ofercie ławki miejskie, ławki parkowe, stalowe oraz betonowe, kosze na śmieci, kosze żeliwne, kosze parkowe, kosze do segregacji odpadów, słupki uliczne, tablice informacyjne, gabloty, leżaki parkowe, pojemniki na piasek, siedziska parkowe i inne komplety miejskich mebli

Jakość, funkcjonalność, trwałość, estetyka a zarazem przystępna cena to cechy, które charakteryzują nasze wyroby. Projektujemy i produkujemy produkty z wyobraźnią. Do ich produkcji używamy wyłącznie materiałów najwyższej klasy, pod tym względem nigdy nie idziemy na kompromis. Nasz profesjonalizm i odpowiedzialność potwierdza gwarancja terminowych dostaw. Oferta naszej firmy systematycznie poszerzana jest o nowe wyroby. Nie boimy się nowych wyzwań, jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Rzeczy niemożliwe produkujemy od ręki na cuda będzie trzeba troszkę poczekać!

Nasi konsultanci handlowi z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania

Zapraszamy do współpracy.

JUMAT SC od lat w czołówce firm produkujących elementy małej architektury miejskiej. Obsłużyliśmy wiele inwestycji miejskich w zakresie produkcji i dostawy ławek parkowych, ławek betonowych, koszy miejskich, koszy betonowych, donic stalowych, leżaków miejskich, stołów miejskich, elementów informacji miejskich, słupków ulicznych, ławek parkowych z tworzywa sztucznego, siedzisk miejskich  i innych innowacyjnych elementów zagospodarowania przestrzeni publicznych o wysokiej jakości, trwałości i estetyce wykonania.

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu nasze projekty zostały docenione w wielu renomowanych konkursach, takich jak np, Konkurs Dobry Wzór 2014, Konkurs Dobry wzór 2015 organizowanych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego –  jako produkty najlepsze na polskim rynku w sferze publicznej.