Kolekcja ławek parkowych Trento na terenie krakowskich szkół.

Na terenie jednej z Krakowskich szkół zadbano o miejsce wypoczynku, wystrój oraz wygodę poprzez zamontowanie ławek parkowych Trento.

Ta mała architektura producenta Jumat S.C świetnie pełni swoją funkcję dzięki, której młodociani mogą cieszyć się z wygody i komfortu.

W tym przypadku postawiono na dwa warianty architektury miejskiej zamontowano ławki stalowe z oparciem oraz ławki miejskie bez oparcia.

Dzięki oryginalnemu wyglądu i funkcjonalności produktów małej architektury miejskiej wykonanych z dobrej jakości drewna ławki te idealnie wkomponowały się w krajobraz architektury miejskiej oraz zachęciły do odpoczynku.

Użytkownicy cieszą się z cech, które gwarantują ławki stalowe – wygoda, solidna konstrukcja oraz komfort. Dzięki nim uczniowie mogą cieszyć się z ich użytkowania na długi okres czasu.

Ławki stalowe Trento nie dość, że świetnie pełnią swoją funkcję i spełniają wymagania użytkowników to także dzięki designerskiemu wyglądu dodają uroku krajobrazowi miejskiemu.

Z racji kombinacji elementów wykonanych ze stali oraz drewna, nowocześnie wyglądające ławki miejskie pięknie komponują się na obszarze krakowskiego boiska.

Na danym obiekcie sportowym ławki stalowe świetnie pełnią bardzo wymaganą funkcję dla aktywnych fizycznie.