Mała architektura miejska Jumat tworzy strefy wypoczynku

To wyjątkowa realizacja, która wpisała się w nietypową inwestycję. Na osiedlu Podwale, w centrum Jaworzna, w ramach modernizacji starego pawilonu Słoneczna powstał budynek mieszkalno-usługowy.

Nasze nowoczesne meble zewnętrzne i elementy małej architektury idealnie uzupełniają przestrzeń wokół tej inwestycji. Pomyślano o wielbicielach jednośladów. Stojaki rowerowe serii Modern, proste w formie i wygodne w użytkowaniu, umieszczono tuż przy zrewitalizowanym budynku. Wokół obiektu, wykorzystując nasze produkty, udało się stworzyć strefy wypoczynku, relaksu czy spotkań młodszych i starszych mieszkańców bloku oraz osiedla. Przy ścieżkach prowadzących do budynku i wzdłuż zieleńców stanęły drewniane ławki i kosze na śmieci z serii Modern – jednej z naszych kolekcji . Idealnie komponują się ze zrewitalizowanym terenem. Proste drewniane ławki świetnie sprawdzają się jako miejsce odpoczynku dla spacerowiczów. Są także dopełnieniem wyposażenia placu zabaw. Dodane w niektórych miejscach drewniane stoły stworzyły miejsca do spotkań.

W naszej ofercie są także stoły szachowe, które z powodzeniem wykorzystano jako elementy małej architektury w tej przestrzeni. Z kolei oryginalny design i zestawienie kilku miejskich leżaków Caspe pozwoliło na wykreowanie zewnętrznej strefy wypoczynku w słoneczne dni. Wykonane przez Jumat nowoczesne drewniane ławki i stoły Modern, stoły szachowe czy leżaki Caspe służą wypoczynkowi mieszkańców, ale także stanowią ozdobę osiedlowego krajobrazu. Eleganckie i zarazem proste wzornictwo poszczególnych elementów sprawia, że te zewnętrzne meble idealnie komponują się z różnorodnym otoczeniem.