W Trzebini znajdziesz Barcelonę

Teren przy popularnym akwenie Balaton to kolejne miejsce w którym można odnaleźć elementy małej architektury wykonane przez Jumat. Otoczenie tego zbiornika wodnego przeszło metamorfozę. Pojawiły się podwieszane baseny i drewniane pomosty. Z nimi idealnie skomponowały się nasze produkty z kilku serii.

W aranżacji strefy wypoczynku, na stworzonej tu plaży, wykorzystano wygodne i stylowe leżaki Barcelona. Leżaki te idealnie nadają się do takich realizacji. Elementy ze stali zabezpieczonej malowaniem proszkowym zapewniają im trwałość, nawet jeśli usytuujemy je w pobliżu zbiorników wodnych, tak jak w tym przypadku. Są nie tylko solidne, ale także wygodne. Ze względu na szerokość siedzisk korzystać z nich mogą dwie osoby równocześnie. Z drugiej strony dekoracyjne drewno oraz ich lekka i prosta konstrukcja sprawiają, że wtapiają się w krajobraz, uzupełniając go. Co ważne, zwłaszcza w przypadku plaż, leżaki Barcelona nie muszą być na stałe związane z podłożem. Można je zatem dowolnie konfigurować w zależności od potrzeb, ale także ustawienia słońca. W przypadki trzebińskiej plaży to rozwiązanie się sprawdziło.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku, którzy nad Balaton przyjadą rowerem, będę mogli skorzystać także z innego rodzaju naszych produktów. Zamontowano tam również stojaki rowerowe Novara doskonale korespondujące formą z postawionymi tu naszymi leżakami. Zestawione obok siebie tworzą specjalne miejsce parkingowe dla jednośladów. Zapewniają podparcie dla rowerów oraz pozwalają bezpiecznie przypiąć pozostawiony jednoślad. Prosta forma i solidne materiały wykorzystane w produkcji stojaków Novara gwarantują im bezproblemowe użytkowanie na wiele lat.