Z myślą o czworonogach i ich właścicielach – Park w Wodzisławiu Śląskim

W Wodzisławiu Śląskim nasze produkty idealnie wpisały się w koncepcję przekształcenia w tereny zielone dotychczasowych nieużytków. Z unijnym dofinansowaniem miasto stworzyło strefy wypoczynku dla mieszkańców, w tym ciągi pieszo – rowerowe przy których zamontowano ławki i stoły z naszej linii Novara.

W zrekultywowanych wąwozach m.in. Tysiąclecia i PCK elementy małej architektury JUMAT stanowią idealne uzupełnienie projektu zagospodarowania tych miejsc. Proste i funkcjonalne ławki miejskie Novara o idealnie wkomponowały się w otoczenie. Rozlokowane wzdłuż ścieżek spacerowych zapraszają do odpoczynku. W niektórych punktach wąwozów, ławki uzupełniono stołami miejskimi z tej samej serii.

W trosce o czystość tego obszaru ustawiono tu także nasze kosze na śmieci Novara. Projektanci nie zapomnieli o właścicielach czworonogów. Postawiono na nowoczesne wzornictwo i solidność wykonania. Nowatorskie kosze na psie odchody Favo spełniły te warunki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, o ciekawym kształcie i z wyraźnym oraz trwałym oznaczeniem funkcji jaką mają pełnić uzupełniły szeroki wachlarz elementów małej architektury wykorzystany w tym miejscu. Dodatkowo na zlecenie inwestora wykonaliśmy tablice informacyjne z serii Modern.