Producent Jumat S.C oferuje nowości w sprzedaży elementów małej architektury jakimi są kosze miejskie. W nowej kolekcji znajdziemy dwie wersje koszy stalowych- z daszkiem oraz bez. Nowoczesne kosze na śmieci produkowane są z wysokiej jakości materiałow- solidnej stali lakierowanej proszkowo, w poszczególnych wersjach z dobrej jakości drewna oraz płyty HPL dzięki czemu produkt pomoże w…

Nowości w ofercie Producenta elementów małej architektury miejskiej – Stoły do gry w Chińczyka   Oprócz ciekawej oferty stołów do gry w szachy, które stały się popularnymi elementami małej architektury miejskiej i często wybierane są przez naszych klientów  prezentujemy wysokiej jakości stoły do gry w Chińczyka: – Stół do gry w Chińczyka kolekcji Practic –…

Już w sprzedaży  – Stoły do gry w szachy, siedziska miejskie! Miło nam poinformować o rozszerzeniu produkcji o nowe wzory stołów do gry w szachy oraz siedzisk miejskich i parkowych. W ofercie znajdziecie Państwo nowe modele stołów do gry w szachy oraz nowe wzory siedzisk miejskich i parkowych – z oparciem i bez oparcia. Te…

W ofercie producenta mebli miejskich i parkowych nowe krzesła parkowe Novara, które są dedykowane do stołów miejskich do gry w szachy. To wygodne elementy małej architektury miejskiej o wysokiej estetyce i jakości wykonania.  

Producent koszy do segregacji odpadów JUMAT SC   Wysokiej jakości kosze do segregacji odpadów z możliwością wydłużonej gwarancji. Produkowane z wysokiej jakości stali oraz trwałej płyty HPL charakteryzującej się długoletnią trwałością oraz  wysoka jakością wykonania.      

Nowości w ofercie Producenta elementów małej architektury miejskiej – ławki parkowe Novara z oparciem i podłokietnikiem – ławki miejskie Novara bez oparcia z podłokietnikiem – krzesła parkowe go stołów szachowych   Nowoczesne meble parkowe kolekcji Novara  – połączenie wysokiej jakości stali i drewna do zastosowania w zagospodarowaniu miejskich przestrzeni publicznych

Ławki parkowe Trento to bogata kolekcja ławek miejskich, ławek stalowych o wysokiej jakości i precyzji wykonania. Te nowoczesne elementy małej architektury miejskiej producent produkuje w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb klienta. Dzisiaj prezentujemy kilka z nich.

Nowości w ofercie producenta elementów małej architektury miejskiej JUMAT SC. Ławki parkowe z siedziskiem i oparciem, ławki bez oparcia, ławki dwustronne, siedziska miejskie z prętów ze stali lakierowanej proszkowo to wysokiej jakości meble parkowe.

Kolejny rok! Produkt producenta obiektów małej architektury miejskiej JUMAT SC – Kosze do segregacji odpadów   np. Qube autorstwa Dominika Wdówka, Dominika Matan oraz Tomasza Jucha wyróżniony przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego jako dobrze zaprojektowany i tym samym rekomendowany do konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku – Dobry Wzór 2016:

Mała architektura miejska – rewitalizacja dworców i peronów kolejowych.
W oparciu o ławki parkowe Sekwana, kosze parkowe Miasto oraz tablice i gabloty informacyjne Modern prezentujemy przykładowe zastosowanie elementów małej architektury miejskiej JUMAT do montażu na stacjach PKP.