Ławki parkowe Trento to bogata kolekcja ławek miejskich, ławek stalowych o wysokiej jakości i precyzji wykonania. Te nowoczesne elementy małej architektury miejskiej producent produkuje w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb klienta. Dzisiaj prezentujemy kilka z nich.

Nowości w ofercie producenta elementów małej architektury miejskiej JUMAT SC. Ławki parkowe z siedziskiem i oparciem, ławki bez oparcia, ławki dwustronne, siedziska miejskie z prętów ze stali lakierowanej proszkowo to wysokiej jakości meble parkowe.

Kolejny rok! Produkt producenta obiektów małej architektury miejskiej JUMAT SC – Kosze do segregacji odpadów   np. Qube autorstwa Dominika Wdówka, Dominika Matan oraz Tomasza Jucha wyróżniony przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego jako dobrze zaprojektowany i tym samym rekomendowany do konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku – Dobry Wzór 2016:

Mała architektura miejska – rewitalizacja dworców i peronów kolejowych.
W oparciu o ławki parkowe Sekwana, kosze parkowe Miasto oraz tablice i gabloty informacyjne Modern prezentujemy przykładowe zastosowanie elementów małej architektury miejskiej JUMAT do montażu na stacjach PKP.

Donice miejskie i parkowe montowane na tarasach to proste, funkcjonalne zastosowanie elementów małej architektury miejskiej jako mebli miejskich tarasowych. Zastosowane donice miejskie , donice stalowe Modern to przykładowe rozwiązanie przy aranżacji tarasu.

Stoły miejskie do gry w szachy, stoły piknikowe – prezentowane zastosowanie elementów małej architektury miejskiej, w tym ławek parkowych, koszy ulicznych kolekcji Novara. Ławki miejskie z siedziskiem i oparciem z drewna w połączeniu z stołami parkowymi tworzą doskonały zestaw piknikowy.